کاریزما, اثرگذاری و جذابیت (کاج)

چگونه توجه ها را جلب کنیم؟
چگونه جذاب باشیم؟
چگونه در دل بقیه باشیم؟
چگونه کاریزما داشته باشیم؟
چگونه محبوب آدمها باشیم؟
چگونه روی دیگران اثربگذاریم ؟
چگونه کاری کنیم تا دیگران به حرف ما گوش بدهند؟
چگونه بتوانیم با افراد جدید ارتباط خوبی برقرار کنیم؟
چگونه در کار و ارتباط با مشتری جوری عمل کنیم که مشتری بخواهد از ما خرید کند و روی او اثر بگذاریم؟

و………

 

 

چگونه کاج باشیم؟

کاج= کاریزماتیک،اثرگذار وجذاب

 

هیچکسی نیست که دلش نخواهد فردی اثرگذار باشد….

هیچکسی نیست که دلش نخواهد آدمی جذاب باشد…..

هیچکسی نیست که دلش نخواهد،مورد توجه قرار بگیرد و در دل آدمهای دیگر جا داشته باشد…..

 

همه ی ما دوست داریم که روابط زیبایی با بقیه ی انسان ها داشته باشیم،چه با افراد نزدیک خانواده و دوستان نزدیکمان و چه در جمع ها و چه در روابط دورتر و معاشرت های اجتماعی.

اما تا بحال برای رسیدن به این هدف چه کارهایی انجام داده ایم؟

شاید ظاهر خود را تغییر داده ایم،نوع پوشش خود را عوض کرده ایم،عمل های زیبایی انجام داده ایم،اندام خود را متناسب کرده ایم و یا سعی کرده ایم که جوری عمل کنیم که دیگران خوششان بیاید،جوری رفتار کنیم که مورد پذیرش فرد یا جمعی خاص باشیم و ……

اما میخواهم به تو بگویم که تمام انچه تا بحال انجام داده ای تا مورد پذیرش فرد یا جمعی خاص قرار بگیری،نه تنها اثر بلند مدتی برای تو نداشته(در بهترین حالت اثری مقطعی و کوتاه مدت داشته)،بلکه تو را از اصل خود دور کرده است و تو با دور شدن از اصل خود و آنچه که حقیقتا تو هستی،بزرگترین ظلم را در حق خودت انجام داده ای چرا که با خود همچون نهالی برخورد کرده ای که قبل از بلوغ و قوی شدن ریشه هایش کسی او را از خاک بیرون می آورد و درون گلدانی کوچک قرار میدهد ،با اینکار حتی اگر آن نهال زنده نیز بماند ، هیچ وقت نمیتواند به آن درخت بزرگی که میتوانست ، تبدیل شود ، چون از اصل خود و از خانه ی خود جدا شده است.

آنچه در این فایل به تو یادآوری میشود:

در این فایل اموزشی یک راز را با تو به اشتراک گذاشته ام رازی که انجام دادن آن موجب میشود تا با خودت بودن و خودت را زندگی کردن،بتوانی کاریزماتیک،اثرگذار  وجذاب باشی  و این راز همان رازی است که کاری میکند تا تو به صورت پایدار و همیشگی اثرگذار باشی نه اینکه در مقطعی کوتاه اثرگذاری داشته باشی و بعد از مدتی حضور تو برای همگان،عادی بشود.

 

قطعا این موقعیت را تجربه کرده ای که در مکانی حضور داشته ای و شخصی از در وارد شده است که تو اورا نمیشناخته ای اما به صورت ناخوداگاه احساس بدی به او داشته ای و یا برعکس(یعنی فردی وارد اتاقی شده و تو بدون اینکه او را بشناسی احساس خیلی خوبی نسبت به او داشته ای).

رازی که با تو به اشتراک گذاشته ام موجب میشود تا تو بتوانی انرژی ای از خود ساطع کنی که همگان بدون اینکه حتی تو را بشناسند،احساس خوبی درباره ات داشته باشند .

و از همه مهمتر اینکه با اجرا کردن این راز ،خود تو درباره ی خودت احساس فوق العاده ای خواهی داشت و به شدت با خودت در صلح و ارامش قرار خواهی گرفت.

 

من پگاه هنردوست,مدرس دوره
با شما پیمان میبندم

شما قول بدهید ۲۹ دقیقه وقت بگذارید و این اموزش را ببینید
و
من هم قول میدم
که با اجرای راز اصلی
کاریزما,اثر گذاری و جذابیت
در مدت زمانی کوتاه

کاملا محسوس متوجه تغییر نگاه دیگران به خودتان و اثرگذاری بیشتر و ماندگارتر شدن روابطتان بشوید.

فایل تصویری کاریزما , اثرگذاری و جذابیت (کاج):


 

4 نظر در مورد “کاریزما, اثرگذاری و جذابیت (کاج)

ارسال دیدگاه بسته شده است.