چطور تاثیر حرف دیگران باعث میشود ، ۴ ماه در زندگیت عقب بیوفتی؟

 با یادگیری این رازها ،در زندگی عقب نخواهی افتاد

 

۴ماه طول کشید تا اولین پادکستم را منتشرکنم….!

اواخر اسفند ۹۸ بود که به پیشنهاد یکی از دوستانم تصمیم  گرفتم پادکست تولید کنم اما اولین پادکستم را اوایل مرداد ۹۹ منتشر کردم!(یعنی چهار ماه بعد!!!)

هیچ کدام از ما دوست نداریم زمانمان را از دست بدهیم،دوست نداریم فرصت ها و موقعیت ها را از دست بدهیم و با حسرت به زمان سپری شده نگاه کنیم اما اکثر مواقع این کار را انجام میدهیم،اکثر مواقع درگیر سد های درونی و دشمن هایی درونی میشویم که این دشمن ها مانع از این میشوند که ،”کار درست را در زمان درست” انجام دهیم.

من هم در طی این ۴ ماه اسیر این سدهای درونی شده بودم ، سدهایی که مانع از حرکت  و  اقدام من شده بودند و قدرت حرکت را از من گرفته بودند (انگار من را فلج کرده بودند و نمیذاشتند قدم از قدم بردارم).

اما در نهایت توانستم بر این سدها غلبه کنم و کار درست را انجام بدهم .شاید فکر کنید از از دست دادن زمان ۴ ماهه پشیمان هستم و یا حسرت میخورم اما اینطور نیست.چون به عقیده ی من ” همه ی اتفاقات جهان در جهت مثبت و به نفع من است” .شاید با خودت بگویی ، کجای از دست دادن ۴ ماه از زمان خوشایند و مثبت و اتفاق خوبی است؟؟

بله در ظاهر حق با توست و از دست دادن ۴ ماه از عمر اتفاق خوبی نیست اما این ۴ ماه درسهایی برای من داشت و آگاهی هایی را به من یادآوری کرد که بواسطه ی عمل به این درسها و این آگاهی ها سال های زیادی از زندگیم را ذخیره خواهم کرد. پس من این ۴ ماه را ،۴ ماه مقدس نام گذاری میکنم چرا که چیزهایی به من آموخت که مجبور نباشم در آینده سالهای زیادی از زندگیم را از دست بدهم.

تمام آنچه را که در این ۴ ماه مقدس آموختم را دراین پادکست با تو به اشتراک گذاشته ام و امیدوارم که ما هردو به هم قول بدهیم تا به این درسها و این آگاهی ها در لحظه لحظه ی زندگیمان عمل کنیم تا دیگر مجبور نباشیم تجربه را تجربه کنیم.

بیشتر از این پادکست را برایت اسپویل(لو نمیدهم)نمیکنم تا با گوش دادن به آن ،آنچه که باید برای تو نیز یاداوری شود ،بشود.

آنچه از این پادکست می آموزی را برایمان بنویس تا دیگران نیز بتوانند آنچه تو درک کرده ای از این درسها و اشتباهات را ، یاد بگیرند و کاری کنیم تا آگاهی ها در جهان گسترش یابد.

با آگاه شدن از سدهای درونی خودت میتوانی هر لحظه تجربه ای جدید و منحصر بفرد را رقم بزنی، در راه کشف و حل سدهای درونی ات ،گروه گسترش آگاهی پگ لند،همراه تو خواهد بود.

 

 

خلاصه پادکست:

توی این قسمت درباره ایده گرایی و کمالگرایی و نابود کننده بودنشون براتون گفتم اون هم به صورت تجربه ای که خودم داشتم و باعث شد ۴ ماه!!! طول بکشه تا اولین پادکستم رو منتشر کنم!