[vc_row width=”full”][vc_column][us_post_title align=”center” tag=”h1″][us_separator size=”small”][vc_column_text]

تو لازم نیست ارزشمندی و لیاقت را در خودت بالاببری

چون

تو در بالاترین حد ارزشمندی و لیاقت قرار داری

فقط فراموش کرده ای که حقیقتا که هستی

پس

تنها کاری که باید انجام بدهی این است که مجددا به خودت یادآوری کنی

آنچه را که سالهاست فراموش کرده ای

[/vc_column_text][us_separator][vc_column_text]عزت نفس ،یکی از اساسی ترین موضوعاتی است که بشر در دنیای امروز باید به آن بپردازد و باید روی آن کار کند.

آنهم فقط و فقط به خاطر اینکه همه ی ما به خاطر تجربه هایی که در زندگی تجربه کرده ایم و به واسطه ی رفتارهایی که ما با شده و به خاطر تحمیل هایی که از سمت مدرسه و خانواده و فرهنگ و عرف و جامعه به ما شده است،عزت نفسی را که از کودکی با بالاترین میزان آن متولد شده ایم،از دست داده ایم و فراموشش کرده ایم.

در واقع سدها موانعی درون وجود ما را گرفته است تا ما خود حقیقیمان را نبینیم و از عظمت وجودیمان آگاه نباشیم.

کاری که باید انجام بدهیم این است که این موانع را از وجودمان کنار بزنیم تا گوهر وجودیمان بار دیگر برایمان نمایان بشود.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][us_separator][us_image image=”210″ size=”thumbnail” align=”center” style=”circle”][us_separator][/vc_column][vc_column][vc_column_text]

مهم نیست که در زندگی با چه چالشی دست و پنجه نرم میکنی.

مهم نیست که چالش اصلی ای که در این روزهای زندگیت با آن رو به رو هستی در مورد مسائل مالی است ،یا مسائل عاطفی،یا سلامتی یا ارتباط تو با خداوند و معنویت و یا ارتباط تو با خودت….

بلکه هر نوع چالشی که داشته باشی بدان که عزت نفس یا بهتر است بگویم داشتن احساس لیاقت و ارزشمندی و کافی بودن یکی از اصلی ترین مانع سر راه حل شدن این چالش تو است.

اگر میخواهی درامدت بالا برود ،اگر میخواهی روابط زیباتری داشته باشی ،اگر میخواهی سلامتی خودت را بدست بیاوری و….

اصلی ترین عاملی که باید روی آن کار کنی،داشتن احساس لیاقت وارزشمندی داشتن خواسته ات است.

در صورتی که احساس لیاقت و ارزشمندی داشتن خواسته ات را نداشته باشی و در یک کلام خود را شایسته ی داشتن خواسته ات (آنهم در عمیق ترین لایه های وجودت)نبینی،

نمیتوانی به خواسته ات برسی و در صورتی هم که بتوانی با زور و زحمت و تلاش و سختی فراوان به گوشه ای از آن دست پیدا کنی ،به علت اینکه از درون خود را شایسته ی داشتن آن خواسته نمیبینی،به زودی آن را از دست خواهی داد.

بارها دیده ایم نمونه ی افرادی را که به اوضاع مالی مطلوبی رسیده اند اما آن را از دست داده اند و یا افرادی که رابطه ی طبایشان را به خاطر اینکه از درون خود را لایق داشتن آن رابطه ی رویایی نمی دیده اند،از دست داده اند.

داشتن احساس لیاقت و ارزشمندیِ داشتن و دریافت خواسته ها ، اولین قدم رسیدن پایدار به خواسته هاست.

[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″ line_width=”30″ color=”text”][vc_column_text]

افراد بسیار زیادی را در زندگی دیده ایم که میخواهند به خواسته ای در زندگیشان برسند و درخواستی دارند،اما احساس کمبود و احساس کافی نبودن دارند.

قانون جذب میگوید :هر چیزی شبیه به خود راجذب میکند

هیچ کس نیست که با احساس چاق بودن ،بتواند لاغر بشود،هیچ فردی نیست که با احساس فقیر وناتوان بودن بتواند به ثروت برسد،چون این برخلاف قوانین بلاتغییر جهان هستی است.

هر چیزی شبیه خود را جذب میکند و در صورتی که بخواهی به خواسته هایت برسی ابتدا باید احساس نداشتن و کافی نبودن و کمبود داشتن نسبت به آن خواسته را در خود از میان ببری و سپس میتوانی آن خواسته را دریافت کنی.

و احساس کافی بودن فقط و فقط با بالابردن عزت نفس یا بهتر است بگویم با یادآوری مجدد عظمت وجودیت به خودت است که میتواند ایجاد شود.

و در نتیجه ی داشتن احساس کافی بودن است که میتوانی خواسته هایت را دریافت کنی.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_image image=”133″ size=”full” align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][vc_column_text]

حتی در حوزه ی جذابیت و اثر گذاری و کاریزماتیک بودن هم فقط عزت نفس عامل اصلی و ریشه ای و پایه ای است و همه ی تکنیک های بعدی که در سراسر شبکه های اجتماعی به وفور یافت میشود،در مرحله ی بعد از این قرار میگیرد و بدون وجود عزت نفس بالا،کالا بی اثر است

چرا عزت نفس پایین تمام تکنیک ها و فرمول های کاریزما و دوست داشته شدن را بی اثر می کند؟!

تصور کن بهترین و ناب ترین تکنیک های سخنوری، کاریزما و دوست داشته شدن را بلد باشی اما وقتی نتوانی هیچ کدام از این تکنیک ها را در زندگی روزانه ات به خاطر ترس از قضاوت شدن و اینکه دیگران در موردم چه فکری می کنند بکار ببری چه سودی به حال تو دارد؟!
مسلما هیچ بهبودی در زندگی شخصی تو ایجاد نخواهد کرد چون تا وقتی تو عزت نفس بالایی نداشته باشی هیچ وقت نمی توانی به درستی با دیگران ارتباط برقرار کنی و همیشه قبل از انجام هر کاری هزاران چرایی از نوع ترس تو را در بر میگیرد که باعث می شود که تو تبدیل به یک دختر منزوی و کمالگرایی بشوی که همیشه در ذهنش بهترین ها  را برای خودش تصور میکند.
ولی وقتی که باید اقدامی انجام دهد که باعث می شود شرایط زندگیش بهبود یابد، در روابط خانوادگی و عاطفی و سایر جنبه ها، بخاطر ترس هایی که دارد هیچ کاری نمی کند و همیشه منتظر لحظه ای رویایی می ماند که هیچ وقت از راه نمی رسد چون وقتی هیچ اقدامی نکنی هیچ لحظه رویایی ای هم در کار نخواهد بود.

برای درک بهتر این موضوع بیا با هم این سناریو را جلو ببریم:
تصور کن تو و یکی از دوستان نزدیکت برای پیاده روی به بیرون رفتید و تو شخصیت متعادل تر و بهتری نسبت به دوستت داری. در حین پیاده روی تو شروع به صحبت کردن با دوستت می کنی و از اتفاقات و وقایع روزانه ات برایش تعریف می کنی و انتظار داری تا دوست تو هم شروع به صحبت کردن با تو  بکند ولی هر چقدر منتظر می مانی هیچ حرفی نمی زند چون دوست تو به لحاظ عزت نفس، عزت نفس پایینی دارد و همیشه منتظر یک لحظه رویایی هست تا شروع به صحبت کردن بکند و وقتی به دوستت نگاه میکنی احساس می کنی از یک چیزی ناراحت هست و حال روحی خوبی ندارد.

برای اینکه حال دوستت را مقداری بهتر کنی، به او پیشنهاد میدهی تا بروید به یک کافه. وقتی در کافه از دوستت میپرسی که چه چیزی میل دارد، میگوید: هر چه که تو سفارش بدهی من هم آن را می خواهم.

و تو چیزی را سفارش میدهی که باب میل دوست تو نیست اما چون دوستت عزت نفس پایینی دارد برای فرار از احساس ترس و قضاوت شدن از طرف تو، به دروغ می گوید که از غذایی که برایش سفارش دادی خوشش آمده و شروع به تعریف و تمجید های دروغین می کند و در این حین فشار روحی روانی شدید را در خودش تحمل می کنند به خاطر رفتاری که دارد.
مدتی بعد وقتی به دوستت پیشنهادی در رابطه با قدم زدن یا رفتن به کافه میدهی، پیشنهاد تو را رد می کند چون دیگر تحمل فشار های روحی و روانی حاصل از یک قرار ملاقات دیگر را ندارد و دوست تو رفته رفته به یک دختر تنها و افسرده تبدیل می شود.

و وقتی خانواده دوست تو، دوستت را در این حالت تنهایی و افسردگی میبینند به احتمال خیلی زیاد به فکر پیدا کردن یک شریک عاطفی برای دخترشان می افتند تا او را از این حالت تنهایی نجات دهد ولی شریک عاطفی ای که  پدر و مادر او برای دوستت انتخاب میکنند، کسی نیست که دوست تو او را بخواهد و دوستش داشته باشد و از طرفی توانایی این را هم ندارد که به خانواده خود بگوید که من نمی خواهم با این مرد ازدواج کنم .[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″ line_width=”30″ color=”text”][vc_column_text]

احتمالا تو هم این ضرب المثل قدیمی را شنیده ای که می گوید :”سکوت علامت رضایت است”

و خانواده دوستت چون میبینند دوست تو هیچ واکنشی یا حرفی در این مورد نمی زند با استناد به این ضرب المثل فکر می کنند که دخترشان از این کار راضی هست.

این سناریوی خیلی از دخترهای ایرانی است که بخاطر عزت نفس پایین نمی توانند میل و خواسته قلبی خودشان را به خانواده و اطرافیان بگویند و وارد رابطه هایی می شوند که بعد از مدتی مشکلات زیادی را به وجود می آورد و در خیلی از مواقع هم این مشکلات به طلاق ختم می شود .(و  به همین دلیل هم، حتی نمیتوانند وارد فعالیت و شغل مورد علاقه ی خودشان بشوند و مسیر زندگیشان را خودشان انتخاب کنند.)

حتی تصور همچنین سناریوای هم، درد ناک است، فقط کافیست تا برای چند دقیقه خودتان در این سناریو قرار بدهید تا متوجه درد و رنجی بشویی که یک دختر (و حتی پسر) فقط به خاطر اینکه عزت نفس پایینی دارد و می ترسد تا خواسته و میل قلبی خودش را به پدر و مادرش  و بقیه بگوید، متحمل میشود.

برای اینکه بهتر بتوانی به عمق این موضوع پی ببری این بار فقط کافیست تا موقعی که به بیرون از خانه ات رفتی با دقت به افرادی که در حال رفت و آمد در خیابان های شهر هستند توجه کنی تا متوجه بشوی که بیش از ۹۰ درصد این افراد به هیچ عنوان حال روحی مناسبی ندارند و از درون پوسیده اند و در زندگی شان احساس بی اهمیت بودن و عدم ارزشمندی می کنند.

 

برای اینکه بتوانی عزت نفس خودت را بالا ببری و جلوی این اتفاقات بد را بگیری اصلا نیازی نیست تا صد ها کتاب در زمینه توسعه فردی بخوانی و سال های زیادی از زندگیت را مثل من به هدر بدی،

چون من در هیچ کدام از این کتابها راه حل خوبی برای افزایش عزت نفسم پیدا نکردم و صرفا در این کتاب ها راه حل های تئوری واری را خواندم که قبل تر ها، هم من و هم تو شاهد چنین راه حل های تئوری واری در کتاب های درسی مدرسه و دانشگاه بوده ایم که در زندگی واقعی به هیچ درد هیچ کداممون نخورده اند و فقط بهترین سال های زندگی تک تک ما را با صرف زمان برای یادگیریشان، به هدر داده اند.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_image image=”125″ size=”full” align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][vc_column_text]

افزایش عزت نفس چه تاثیری در زندگی شخصی و روابط خانوادگی و عاطفی ایجاد می کند؟

با بالا بردن عزت نفس خودت می توانی ویژگی های ظاهری و روحی خودت را دوست بداری، این یک راز کوچک هست که تقریبا هیچ کس درباره آن صحبت نمی کند چون اگر تو بتوانی فرمول دوست داشتن بی قید و شرط خودت را بدانی و به آن عمل کنی، خواهی دید که چگونه خانواده و اطرافیانت بی قید و شرط، تو را از صمیم قلبشان دوست خواهند داشت. ( تا وقتی تو خودت را از ته قلب دوست نداشته باشی ، هیچ کس از تو خوشش نخواهد اومد و عمیقا تو را دوست نخواهد داشت)

خواهی دید که چگونه تمام جهان به تو احترام خواهند گذاشت،خواهی دید

خواهی دید که چگونه همیشه در حالت صلح و پذیرش درونی که نتیجه ی آن تجربه آرامشی فراتر از حد تصورت در زندگی است،زندگی خواهی کرد

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست       از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی

در جهانی کوانتومی زندگی میکنیم که هرآنچه در بیرون از خودت میبینی،از تمام بی احترامی  ها و بی حرمتی ها گرفته،تا نادیده گرفته شدن ها و دخالت دیگران در زندگیت ،همه و همه از درون تو ایجاد شده است.

شاید بگویی من که هرگز نمیخواستم تا دیگران به من بی احترامی کنند ،یا در زندگی ام دخالت کنند،پس چرا این اتفاق افتاده است؟

بله شاید تودر سطح خودآگاه نمیخواسته ای که این اتفاقات برایت رخ بدهد ، اما دقت کن که چه گفتم،جهان بیرون ،بازتابی از جهان درون تو است.یعنی وقتی تو در دنیای بیرون بی احترامی ها و بی حرمتی ها را میبینی در واقع این به آن علت رخ داده است که تو در درون خودت به خودت بی حرمی کرده ای.تو داری بازتاب رفتارهای نادرست خودت با خودت را در جهان بیرون میبینی.پس اگر میخواهی بی احترامی و ها و ناده گرفتن ها تمام بشود،باید از درون رفتارت با خودت را تغییر بدهی و عزت نفس ات (یعنی عزتی که برای نفس ات قائلی)را افزایش بدهی.

یا اگر دیگران در زندگی تو دخالت میکنند،این خود تو هستی که به واسطه  کم دانستن خودت و خود را لایق گرفتن بهترین تصمیم ها به “تنهایی” (از درون)نمیدانی،موجب شده ای که دیگران در زندگی تو و در تصمیم های تو دخالت کنند.

پس اگر میخواهی مسائل بیرونیت حل بشود ابتدا باید به دنیای درونیت رجوع کنی و درون خود را اصلاح کنی(اتفاقی که در دوره ی تخصصی افزایش عزت نفس برای تو رخ خواهد داد)

 

با افزایش عزت نفس خود می توانی جلو مشکلات زیر را بگیری:

 • دوست نداشتن خود به هر دلیلی اعم از دوست نداشتن ویژگی های ظاهری خود یا ویژگی های اخلاقی
 • دیگر ترس از اشتباه کردن را نخواهی داشت (بسیاری  بخاطر ترس از اشتباه کردن کارهایی که باعث می شود در زندگی احساس شادی و رضایت کنند را انجام نمیدهند)
 • احتمالا برای تو هم پیش آمده که هنگامی که می خواهی تصمیمی بگیری ، به تصمیم خود شک کنی و نتوانی به راحتی حتی ساده ترین تصمیمات را هم به تنهایی بگیری چون احساس عدم توانمندی و ضعف می کنی ولی وقتی عزت نفس خود را افزایش بدهی دیگر احساس ضعف و عدم توانمندی نخواهی کرد و قادر خواهی بود به راحتی تصمیم بگیری.
 • با افزایش عزت نفس می توانی حتی در شرایط خیلی سخت آرامش درونی خود را برگردانی و حفظ کنی و دیگر مانند ۹۹درصد افراد که درشرایط سخت عموما  تصمیمات نادرستی می گیرند عمل نخواهی کرد و همواره تصمیمات درستی میگیری.
 • و ده ها توانایی دیگر که زندگی تو را یک بار برای همیشه متحول خواهد کرد.
[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″ line_width=”30″ color=”text”][vc_column_text]آیا می خواهی عزت نفس تو را هم به مانند خودم بالا ببرم تا آن طور که شایسته توست اطرافیانت به تو احترام بگذارند؟

اگر پاسخت به این سوال مثبت است باید بگویم دوره بازگشت لیاقت و توانمندی به زندگی  بهترین نتیجه را می تواند برایت به ارمغان بیارد.

تخصص من در زمینه توسعه فردی در تمام قسمت های زندگی، به وسیله بالا بردن عزت نفس است و من روی بالا بردن عزت نفس افراد متمرکز هستم تا به وسیله افزایش عزت نفس خود، توانایی تبدیل شدن به یک فرد کاریزما تیک و دوست داشتنی را به دست بیاورند.

به همین خاطر من یک دوره تخصصی افزایش عزت نفس را برایت آماده کرده ام که می توانی آن را استفاده کنی، تمریناتش را انجام دهی و شگفت زده بشوی، چرا که به یکباره همه تو را دوست خواهند داشت و به تو احترام خواهند گذاشت و به صحبت هایت از اول تا آخر با اشتیاق گوش خواهند داد و تاثیر خواهند گرفت.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_image image=”20″ size=”full” align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][/vc_column][vc_column][vc_column_text]

 خلاصه ای از آن چیزی که در این دوره یاد خواهی گرفت:

 ◄ تعریف اصلی عزت نفس را یاد خواهی گرفت (با یاد گیری این تعریف قادر خواهی بود تا در خود احساس توانمندی و ارزشمندی را تقویت کنی و از پس هر مسئولیتی که به تو محول می شود بر بیایی)

◄ فرق عزت نفس و اعتماد به نفس را یاد خواهی گرفت (با فهمیدن تفاوت این دو خواهی دید که بسیاری از مشکلاتی که تا به حال فکر میکردی به خاطر اعتماد به نفس پایین داری، در واقع ریشه در عزت نفس تو دارند و با تقویت عزت نفس خود به راحتی می توانی این مشکلات را برطرف کنی)

◄ ویژگی های افراد دارای عزت نفس پایین را یاد خواهی گرفت (با فهمیدن ویژگی این افراد به راحتی می توانی کاری هایی که باعث تضعیف عزت نفست می شود را شناسایی کنی و انجامش ندهی)

◄ به تو فرمول مُسَکِن عزت نفس را یاد میدهم (با این فرمول می توانی در لحظه  احساس خود را خوب کنی و مانع از تخریب شدن بیشتر عزت نفست بشوی)

◄ به تو فرمول ریشه ای عزت  نفس را یاد میدهم (با این فرمول میتوانی به صورت ریشه ای روی هرآنچه باعث کم شدن عزت نفست میشود کار کنی، و نتایجی عمیق در زندگیت بگیری)

◄ تکنیک سوپر هیروی عزت نفس را یاد خواهی گرفت (تا به وسیله ی آن هر روز به نسخه ی قوی تر  و با عزت نفس تر از خودت تبدیل بشوی)

◄ یاد خواهی گرفت که نسبت به خودت چه رفتاری باید داشته باشی (یکی از مهمترین رابطه های ما در این جهان، رابطه ی ما با خودمان است)

◄یاد خواهی گرفت که چگونه بتوانی عملی که به شدت از انجام آن میترسی و ذهنت مقاومت میکند را، به راحتی انجام بدهی(از طریق پیدا کردن مانع اصلی سر راه عمل ات)

◄ امروز با شرکت کردن در این دوره به تو نشان میدهم که فرد دارای عزت نفس بالا قادر به انجام چه کار هایی است (از شنیدن جواب این سوال شوکه خواهی شد)

◄ یکی از مشکلات اساسی ای که فرد دارای عزت نفس پایین ، هر روز تجربه میکند کمالگراییست. این فرد وقتی می خواهد کاری را شروع کند آنقدر در مورد آن کار دچار وسواس و کمالگرایی می شود که نمی تواند کاری را شروع کند یا وقتی کاری را شروع می کند نصفه کارش را رها می کند  در این دوره  فرمول رهایی از این وسواس را یاد خواهی گرفت و از این به بعد به راحتی می توانی ایده هایی که داری شروع کنی و به پایان برسانی (تکنیک پنج مرحله ای که در این دوره یاد میگیری برای همه ی بخش های زندگیت برایت کاربرد خواهد داشت و با اجرای آن میتوانی خودت را در همه ی بخش ها، مثل کمالگرا نبودن، ارتقا بدهی)

◄ در پایان این دوره یاد خواهی گرفت که چگونه به احساس خوب و پایدار در طی روز برسی (با شناسایی کار هایی که باعث می شود تا حال روحی تو در روز خراب شود و وقتی احساس کردی حال روحی تو در حال بد شدن است بلافاصله با استفاده از  فرمول میتوانی این حس بد  را منهدم کنی و احساس خوب را جایگزین آن کنی)

◄ تکنیک ساده پنج مرحله ای یاد خواهی گرفت که با استفاده از این تکنیک می توانی عزت نفس خود را هر روز بالاتر ببری و از تک تک ثانیه های زندگیت لذت ببری.

◄این دوره برنامه ای 21 روزه دارد و تو دقیقا یاد میگیری که در هر روز از دوره چه کارهایی در جهت افزایش عزت نفست باید انجام بدهی(و گنگ و سرگردان نخواهی بود)[/vc_column_text][vc_column_text css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-style%22%3A%22solid%22%7D%7D”]

این دوره شامل موارد زیر می باشد:

 • بیش از 25 ساعت آموزش تخصصی و حرفه ای و کاربردی(تصویری) (که در طی 37 روز به شما آموزش داده خواهد شد)
 • فایل لِبآرت چتر(که برای ضمیر ناخودآگاه شما طراحی شده است)
 • لیست سوپر هیروی عزت نفس(شامل تمام ویژگی های افراد داری عزت نفس بالا و نحوه ی ایجاد آن ویژگی ها در خودمان)
 • برنامه ی جامع 21 روزه و جدول 21 روزه برای اجرا و عمل به آموزش های دوره
 • و آپدیت هایی که در زمان های مختلف در پروفایل کاربری شما قرار میگیرد

نکته مهم:

 • یکی از ویژگی های جالب و منحصر بفرد این دوره این است که شما به صورت سلف لرنینگ جلو خواهید رفت(و به اینصورت استقلال فردی شما در پروسه ی آموزش حفظ میشود

در این روش همه ی ابزارها و قطعات لازم در اختیار شما قرار میگیرد و دستورالعمل استفاده از این ابزارها هم به شما آموخته میشود و حالا نوبت شماست تا با کنار هم قرار دادن ابزارها وقطعات مختلف،وسیله ی مورد نظر خود را بسازید(همانند آشپزی ، زمانی که همه ی مواد لازم در اختیار شما قرار میگیرد و دستورالعمل پخت غذا هم به شما داده میشود ،حالا شما با ترکیب کردن مواد اولیه (طبق دستورالعمل)لذت آشپزی و پخت غذایی جذاب را تجربه میکنید یا همچون زمانی که یک اسباب بازی لِگو تهیه میکنید و طبق دستورالعمل ، شکل خاصی که خودتان دلتان میخواهد را خلق میکنید)(البته در تمام این پروسه تیم پشتیبانی پگ لند از شما پشتیبانی خواهد کرد و شما را راهنمایی میکند)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row width=”full”][vc_column][vc_column_text]

نظر شرکت کننده های خانم دوره ی “بازگشت لیاقت و توانمندی به زندگی” در مورد دوره:

[/vc_column_text][vc_column_text][cl-review quote=”دوره بسیار مفیدی بود برای بالا بردن عزت نفس تکنیک هایی آموزش داده میشه که با انجامش بعد از مدتی واقعا تغییر رو احساس می کنید و میتونید خصوصیات فردی که عزت نفس بالایی داره رو در خودتون ایجاد کنید❤️” author=”خانم زرین اقبال” occupation=”شرکت کننده دوره” avatar_image=”211″ layout=”framed” bg_color=”ededed” quote_size=”14px”][/vc_column_text][vc_column_text][cl-review quote=”مفهوم عزت نفس رو خیلی عالی توضیح دادید و من در دوره ی شما تفاوت عزت نفس با اعتمادبنفس رو متوجه شدم.
بیان خیلی روان و شفافی دارید و راهکارهای افزایش عزت نفس که ارائه دادید هم ساده و کاربردی هست و هم انجامش راحته و هم خیلی تاثیرگزار.
سپاس بی کران از گروه پگ لند عزیز” author=”خانم بختیاری” occupation=”شرکت کننده دوره” avatar_image=”214″ layout=”framed” bg_color=”#ededed” text_color=”#000000″ quote_size=”14px”][/vc_column_text][vc_column_text][cl-review quote=”من دوره ی پگاه جون رو تهیه کردم.یک دوره ی فوق العاده خوب،مختصر ،مفید و با قیمت مناسب….
از فواید این دوره ، به تمرینات ساده و قابل فهمش میتونم اشاره کنم و اینکه نکته های جالب تازه ای دستگیرم شد که واقعا برام کاربردی بود و دیگه نیازی نیست تا پروسه ای طولانی آموزش ببینین برای بالا بردن عزت نفستون، همینکه این تمرینات ساده رو هر روز تکرار کنید،نتایج عالیش رو خواهید دید.” author=”خانم اکبری” occupation=”شرکت کننده دوره” avatar_image=”208″ layout=”framed” bg_color=”#ededed” quote_size=”14px”][/vc_column_text][vc_column_text][cl-review quote=”وقتی که دقیقا دنبال یک راهکار و به شکل تمرینی دنبال رشد عزت نفسم بودم تبلیغ فایل عزت نفس شمارو دیدم و‌ دلم خواست که داشته باشمش و یکجورایی حسم میگفت که بدردم میخوره اون هم با قیمت خیلیی مناسب که دقیقا بعد از خرید این محصول مطمئن بودم که تقریبا همونی بود که میخواستم و میشه گفت از زمانی که محصولتون‌ رو‌تهیه کردم با زمان الان یک لول از لحاظ شخصیت و احساس لیاقت و ارزشمندی رشد کردم چقدر بیشتر به خودم ارزش قائل میشم و‌ خیلی از رفتارهام و عملکردهام بهتر شده ممنون از شما و محصول خوبتون” author=”خانم مراده” occupation=”شرکت کننده دوره” avatar_image=”212″ layout=”framed” bg_color=”#ededed” quote_size=”14px”][/vc_column_text][vc_column_text][cl-review quote=”من یه هفته ای بود که حالم بد بود. از روشای دیگه ی بالابردن عزت استفاده میکردم که باز هم دربرخورد با مسئله ای، که نیاز به عزت نفس داشت تا توی اون مسئله گیر نکنم، مشکل داشتم. یعنی اون تمرین رو که انجام میدادم، خیلی اوکی بودم و انرژی میگرفتم ولی با یه مسئله ای مثلا در بحث روابط، که روبرو میشدم مشکل داشتم. فکرم درگیر میشد و کلا از عرش میرسیدم به فرش. کاملا حسم از حس عالی، داغوووننن میشد. خیلی سریع. به یه روز هم طول نمیکشید. یعنی اون همه تلاش هایی که میکردم برای بالا بردن عزت نفس، همه به باد میرفت. میدونستم که مشکلم از عزت نفسمه. ولی یه چیزی انگار کم بود. اون موقعی که فایل عزت نفست رو خریدم، حالم واقعاااا بد بود. من هنوز درمان عمیق رو انجام ندادم. ولی اون تکنیک ۵مرحله ای و درمان سطحی رو فعلا انجام دادم واقعا خوب شدم. من نمی دونستم که درلحظه ای که حالمون بد میشه باید چیکار کرد. که اون روشی که گفتی، روی من واقعا تاثیر گذار بود. البته من هنوز درمان عمیق رو انجام ندادم و ان شاالله سریعتر میرم روی اون هم کار میکنم. ولی همین درمان سطحیش هم واقعا روی من تاثیرگذاربود و الان ها هر لحظه که حسم بد میشه، علتش رو متوجه میشم ومینویسم. و چطور بگم، بااینکه ذهنم در روابط هنوز هم درگیر هست، ولی اون حس کوچیکی و بد رو ندارم و یا حداقل، کمتر شده. یعنی فکر اون شخص که میاد توی ذهنم، یهو یادم میفته که الان من اگه بهش فکر کنم، عزت نفسم میاد پایین و سریع از اون تکنیکت استفاده میکنم. واقعا خداروشکر میکنم. توی این فکر بودم که یه فایل درمورد عزت نفس بخرم که خدا تو رو سرراهم قرار داد. حتی امشب هم که باهات حرف زده بودم، اون دیدگاهت خیلی حس ارزشمندی بهم داد. واقعا بخاطر همه ی این امور، خداروشکرمیکنم. از تو هم ممنونم عزیزم بخاطر این زحماتی که میکشی.❤️😘” author=”خانم موسوی” occupation=”شرکت کننده دوره” avatar_image=”213″ layout=”framed” bg_color=”#ededed” quote_size=”14px”][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row width=”full”][vc_column][vc_row_inner css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23f5f5f5%22%2C%22margin-top%22%3A%2225%22%2C%22margin-bottom%22%3A%2225%22%2C%22padding-top%22%3A%2250%22%2C%22padding-bottom%22%3A%2250%22%2C%22border-style%22%3A%22solid%22%2C%22border-radius%22%3A%225px%22%2C%22border-color%22%3A%22%23f5f5f5%22%2C%22box-shadow-h-offset%22%3A%221px%22%2C%22box-shadow-v-offset%22%3A%221px%22%2C%22box-shadow-blur%22%3A%220%22%2C%22box-shadow-spread%22%3A%220%22%2C%22box-shadow-color%22%3A%22%23e8e8e8%22%7D%7D”][vc_column_inner link=”|||” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22%23e8e8e8%22%7D%7D”][us_separator][vc_column_text]

مبلغ سرمایه گزاری شما روی خودتان،برای شرکت در دوره ی تخصصی افزایش عزت نفس «بازگشت لیاقت و توانمندی به زندگی»

فقط 1,936,000 تومان است.

[/vc_column_text][us_separator size=”small”][us_btn label=”میخواهم در دوره ی بازگشت لیاقت و توانمندی به زندگی(افزایش تخصصی عزت نفس) شرکت کنم” link=”url:https%3A%2F%2Fpeggland.com%2Fcart%2F%3Fadd-to-cart%3D131|||” style=”3″ width_type=”full” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%2223px%22%7D%7D”][us_separator][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column][us_separator][vc_column_text]

اگر هنوز سوالی در ذهن داری و یا برای خرید نیاز
به مشاوره مستقیم داری می توانی با شماره زیر تماس بگیری:
۰۹۳۳۳۱۰۱۸۱۶

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]