دیدن این ها چه فایده ای دارد؟

  • شاید این موضوع سوال تو هم باشد،که اساسا دیدن همه ی این ها چه فایده ای دارد؟
  • چرا باید ویلایی لاکچری و چند میلیون دلاری راببینم در حالی که درامد من چند میلیون تومان ،بیشتر نیست؟
  • چه اهمیتی دارد دیدن نشانه های ثروت و غرق شدن در آن ، زمانی که زندگی خودم کوچکترین شباهتی به این همه ثروت و فراوانی ندارد؟

این ها و سوالاتی شبیه به این ها،سوالاتی است که در ذهن افراد بسیاری بوجود میآید با وجود اینکه در ظاهر این کار ،کاری غیر منطقی و عبث بنظر میرسد اما میخواهم تا اثرات و اهمیت این کار (دیدن ثروت در تمام در جهان) را برای تو باز کنم و از خواص و مضرات آن برای تو بگویم.

اولین نکته ای که وجود دارد این است که تا زمانی که ذهن ما چیزی را نبیند نمیتواند رسیدن ما به آن چیز را باور کند(نه اینکه اصلا نتواند باور کند که اگر اینگونه بود هیچ کدام از اختراعاتی که تا به امروز ایجاد شده است که قبلا وجود خارجی نداشت،هیچ کدام اتفاق نمیافتاد،اما نکته ای که وجود دارد این است که اگر ذهن نمونه ببیند و الگو داشته باشد ،خیلی راحتتر میتواند باور کند.خیلی راحتتر میتواند باور کند که تو بتوانی به آن برسی.خیلی راحتتر باور میکند که رسیدن به آن چیز،شدنی است.)

پس زمانی که تو به دنبال فراوانی ها و ثروت ها میگردی و آنها را میبینی و در مورد آنها فکر میکنی ،نه تنها کار عبث و بیهوده ای انجام نمیدهی،بلکه به صورت غیر مستقیم داری زیرساخت های لازم برای ثروتمند شدن خودت را فراهم میکنی.

چون با عادت کردن ذهنت به دیدن فراوانی ها،بعد از مدتی ذهنت ورود این فراوانی ها و ثروت ها را به زندگیت برای تو بدیهی میداند و از یک ذهن مقابله گر  تبدیل به ذهنی حمایتگر برای تو میشود.

ذهنی که از خواسته های تو حمایت میکند و رسیدن تو به آنها را شدنی و حتی بعد از مدتی بدیهی میداند.

ذهن تو تبدیل به ذهنی حمایتگر میشود،زیرا تو اینگونه او را تربیت کرده ای و به او آموزش داده ای که اینگونه بشود.

پس زمانی را که صرف دیدن نشانه های ثروت در تمام جهان میکنی،نه تنها زمان بیهوده ای نیست بلکه باعث بالا رفتن ارتعاش تو و همسو شدن ذهن تو با خواسته هایت میشود.

فایده ی دیگر اینکار این است که اینکار سبب میشود تا خواسته های جدید در تو پدید آید.

به عنوان مثال شرایطی را در نظر بگیر که فردی در منطقه ای بسیار فقیر نشین زندگی میکند که خانه ی خودشان و همه ی خانه های اطرافشان،به شدت قدیمی و فرسوده هستند.همه ی قسمتهای خانه رو به ویرانی است و زمانی که باران که رحمت الهی است از آسمان میبارد،اعضای این خانه ها استرس شدیدی را میکشند که نکند سقف خانه اشان بریزد و زندگیشان را آب ببرد.

خب چیزی که واضح است این است که ذهن فردی که در چنین خانواده ای و در چنین خانه ای و در چنین محله ای زندگی میکند،نمیداند که چقدر ثروت و عظمت در جهان است.

نمیداند که بر خلاف خانه ی 40 متری تک اتاقه ی آنها که در آن اتاق 8 نفر با هم زندگی میکنند،خانه هایی در این جهان پهناور وجود دارد که هر اتاقش 3 برابر کل خانه ی آنها متراژ دارد و اینقدر تعداد اتاق ها زیاد  هستند که هرکدام از اعضای خانواده میتواند 3 اتاق برای خودش داشته باشد و باز هم اتاق هایی هستند که اضافه میمانند.

خب چنین فردی که بزرگترین خانه ای که میتواند تصور کند ، آنهم در رویاهایش،خانه ای 80 متری است که ثروتمندتری فرد خانواده اشان دارد،زمانی که متوجه میشود(با دیدن همین ویدئو ها و باز کردن چشمانش به روی ثروت های بیشمار جهان هستی)که خانه های چندهزار متری وجود دارد،اتفاقی که برایش میافتد این است که سقف خواسته  ها و آرزوهایش بزرگتر میشود و متوجه میشود که بسیار بسیار بیشتر از آنچه که فکر میکرده وجود دارد،وجود دارد و در نتیجه خواسته های بیشتری را به جهان هستی ارسال میکند.

خواسته هایی که تا قبل از دیدن این ثروت ها،حتی فکر نمیکرد که وجود خارجی داشته باشند و در بزرگترین رویاها و آرزوهایش هم نمیتوانست آن ها را ببیند.

فایده ی دیگری که دیدن این ثروت ها دارد این است که با دیدن آنها احساس بسیار خوبی در ما ایجاد میشود(دقیقا به همان دلیل که دیدن تصاویر فقر و بدبختی که مکررا از طریق رسانه ها به گوش و چشم ما وارد میشود،احساس ما را بد  میکند و ارتعاش ما را پایین میآورد،دقیقا به همین دلیل هم زمانی که ورودی هایی که وارد ذهنت میشود را کنترل میکنی و شروع میکنی به وارد کردن ورودی های مثبتی که از ثروت و عشق و خوشبختی و شادی و مهربانی دم میزنند،احساس تو بهتر میشود در نتیجه ارتعاش تو بالا میرود) و ارتعاش ما بالا میرود.زمانی که ارتعاش انسان بالامیرود خواسته های انسان راحتتر و سریعتر وارد زندگی او میشوند و انسان سدهای کمتری سر راه این خواسته هایش قرار میدهد.

 

در دیدن این ویدئوهای مربوط به ثروت و فراوانی در جهان،حواسمان باید به یک چیز خیلی مهم باشد و آن این است که:

اگر موقع دیدن این ویدئو ها احساست بد شد ،سریعا ویدئو را قطع کن و  شروع کن به کنترل کردن ذهنت و عبور دادن این احساس منفی از وجودت.

(میخواهم کنترل کردن ذهنم را یاد بگیرم)

زیرا در این حالت تو در حال دور شدن از خواسته هایت هستی چون با بد شدن احساست ،ارتعاشت پایین آمده است.

در این حال بعد از کنترل کردن ذهنت و عبور دادن احساس منفی باید درون خودت را بررسی کنی و دو سوال مهم از خودت بپرسی:

  1. دیدن چه چیزی در این ویدئو باعث شد احساس من بد بشود ؟آیا من در حال توجه کردن به بود و وجود داشتن این خواسته در زندگی ام بودم؟یا در حالی داشتم به این ویدئو نگاه میکردم که خود رابسیار دور از این موقعیت و این میزان ثروت میدیدم و درواقع داشتم به بخش نبود این خواسته در زندگی ام توجه میکردم؟

 

در این حالت احتمال خیلی زیاد،علت بد شدن حال شما این است که شما در حال توجه به نبود این خواسته در زندگی خودتان بوده اید.

درواقع زمانی که به این خواسته نگاه میکرده اید،ذهن شما سرگرم فکر کردن در مورد این موضوع بوده است که این خواسته الان در زندگی من نیست و من ندارمش و چون به وجهِ نداشتنِ آن خواسته توجه کرده اید احساستان بد شده است.

اگر متوجه شدید که اینگونه بوده است ابتدا از آن موضوعی که در حال دیدن کلیپ در مورد آن بوده اید برای دقایق و برای ساعاتی دور بشوید و زمانی که ذهنتان آرام شد و احساستان بهتر شد،کانون توجه خود را نسبت به آن موضوع تغییر بدهید و به وجه دارا بودن و داشتن آن مورد توجه کنید.

 

2.از خودتان بپرسید که من چه باورهایی دارم که موجب شده است که احساس بدی داشته باشم؟

 

این باورهای محدود کننده که موجب شده است شما احساس بدی پیدا کنید را باید تغییر بدهید.چون این باورها همانند موانعی در مسیر شما عمل میکنند که نمیخواهند بگذارند تا شما به خواسته ی خود برسید.

مثلا وقتی در حال مشاهده ی این ویلای لاکچری هستید و احساستان به یکباره بد میشود،شاید این باور را دارید که :

  • خانه ی بزرگ به چه درد میخورد
  • 7 تا دستشویی میخوام چیکار
  • اینجا رو چجوری تمیز کنم
  • دزد میاد تو خونه ی بزرگ

و همه ی افکاری از این نوع که از ذهن شما عبور میکنند و احساس شما را بد میکنند .

این افکار صرفا باور هستند.

باور فکری است که زیاد تکرار شده است و چون زیاد تکرار شده است،ما فکر میکنیم که حقیقت دارد.

پس این افکار صرفا به خاطر زیاد تکرار شدنشان در ذهنتان قدرت دارند،واگرنه حقیقتی ندارد.

اما اگر شما آنها را تغییر ندهید ،این افکار موجب میشود که نتوانید به خواسته ی خودتان برسید.

پس به محض اینکه در دیدن فراوانی ها و ثروت ها احساستان بد شد،گوش به زنگ باشید و ریشه را شناسایی کنید تا با تغییرش ازهمان احساس بد هم رشد کنید.

 

خلاصه ی مقاله: به دنبال دیدن ثروت ها و فراوانی ها در جهان باشید و هرجا احساستان بد شد،عامل احساس بد را از میان ببرید

 

این محتوا رایگان نیست
بهای آن ، به اشتراک گذاشتن نظرتان در قسمت کامنت ها میباشد

 

 

2 نظر در مورد “ویلای لاکچری 10 میلیون دلاری در فلوریدا

دیدگاهتان را بنویسید