ویلای لاکچری در کالیفرنیا

استانداردهایت را در زندگی بالا ببر

 

باید استانداردهایت را در زندگی بالا ببری.

همیشه این را در ذهن داشته باش که جایی بالاتر و بهتر هم وجود دارد و تو میتوانی خواسته های بیشتری داشته باشی.

یکی از راه های درک این موضوع که میتوان خواسته های بیشتری در زندگی داشت،گردش در جهان هستی است .با گردش در جهان هستی تو میتوانی چیزهای جدیدی را ببینی و چیزهای بیشتری را تجربه کنی.

وقتی در جهان هستی گردش میکنی متوجه میشوی که چقدر عظمت و بزرگی وجود دارد،متوجه میشوی که چقدر فراوانی وجود دارد.متوجه میشوی که چقدر چیزهایی وجود دارد که تو از وجود آنها بی خبر بوده ای .

وقتی این چیزها را میبینی میتوانی درخواستشان کنی و بخواهی که این نعمت ها برای تو هم باشد و تو نیز داشته باشی.چرا که نه؟؟؟…ما انسانها همه برابر هستیم و همه به یک اندازه به نعمتهای خداوند دسترسی داریم.

پس ما نیز میتوانیم داشته باشیم.پس همه شایسته ی داشتن بهترین ها هستند و میتوانند داشته باشند(و برای داشتن باید در ابتدا احساس شایستگی کنند واگرنه جهان هستی چیزی را که تو خود را شایسته ی آن نبینی به تو نخواهد داد).

حالا برای اینکه متوجه بشویم که چه چیزهایی را میتوانیم داشته باشیم ، باید ببینیم که چه چیزهایی وجود دارد و چه عظمتی وجود دارد.

البته که به این مورد هم نباید محدود باشیم و باید بدانیم که ما میتوانیم حتی چیزهایی که وجود ندارند را بوجود آوریم و قرار نیست صرفا درخواست داشتن چیزهایی را داشته باشیم که الان هست.

حقیقتی که وجود دارد این است که ما انسان ها قدرت خلق داریم و میتوانیم هرآنچه را که در تخیلمان هم مبینیم خلق کنیم و درخواست کنیم که آن را داشته باشیم.(و میدانیم که تمامی نوآوری هایی که در جهان اتفاق افتاده است بخاطر داشتن همین تفکر بوجود آمده است یعنی شخصی تخیلی داشته است و آن تخیل را در دنیای واقعی ایجاد کرده است).

اجازه بده چشمت ببیند،اجازه بده احساس کنی اجازه بده بشنوی اجازه بده لمس کنی

 

تا جای ممکن شرایطی را برای خودت فراهم کن که بتوانی متوجه بشوی که خیلی فراتر از آنچه که الان داری ودر دسترست هست وجود دارد.(برو ببین گردش کن…نه لزوما در جهان حتی همین اینترنت هم میتواند تو را با فراوانی های بسیاری آشنا کند)

هر چقدر بیشتر ببینی متوجه میشوی که میتوانی بسیار بیشتر داشته باشی میتوانی بسیار راحتتر زندگی کنی و فراتر از آنچه اطراف تو است و میتوانی آن را از نزدیک ببینی ، وجود دارد.

 

این ویدئوها با همین هدف تهیه شده است

در این ویدئو ها با هم به تماشای فراوانی مینشینیم تا استانداردهایمان را بالا ببریم و باورکنیم که بسیار بیشتر از آنچه ما فکر میکنیم که هست و وجود دارد،حقیقتا وجود دارد.

تا بتوانیم درخواست کنیم و زندگی خود را ارتقا بدهیم.

البته باید حواست باشد که این دیدنها و این آگاه شدن ها موجب نشود که احساس بدی نسبت به شرایط فعلیت داشته باشی و حال ات بد بشود از اینکه نداری و اکنون در آن شرایط ایده آلی که میخواهی نیستی.

این را بدان که هرگز نمیتوانی با داشتن احساس نارضایتی از شرایط فعلیت و بد بودن احساست نسبت به شرایط فعلی،شرایط دلخواهت را در زندگی ایجاد کنی.

رمز این است باید درخواست کنی که بهتر بشوی و در عین حال با وضع موجود در صلح و آرامش باشی . در صورتی که بتوانی این تعادل را میان خواسته هایت و شرایط فعلیت برقرار کنی اتفاقات بی نظیری را تجربه خواهی کرد.

در این ویدئو برای اولین بار وبلایی لوکس در کالیفرنیا را همراه شما دیدم و به آن واکنش نشان دادم. و در طی این ویدئو نکات ارزشمندی را به تو یادآوری کردم

 

 

برای دیدن این ویدئو باید فیلتر شکنت را روشن کنی

این محتوا رایگان نیست!
و
بهای آن،شتراک گذاشتن آنچه از این فایل یادگرفته ای با دیگران،در کامنت ها میباشد
تا افراد بسیاری بتوانند از زاویه ی نگاه تو با مفهوم این فایل آشنا بشوند

نوشتهٔ پیشین
بهترین ساعت خواب برای موفق بودن
نوشتهٔ بعدی
مدرسه و احساس ناکافی بودن
فهرست