در دوره ی تخصصی افزایش “عمیق” عزت نفس چه میگذرد….

 

در دوره ی تخصصی افزایش عزت نفس ، شما در طی 37 جلسه از طریق 25ساعت آموزش تصویری و صوتی،با هرآنچه باید در مورد عزت نفس بدانید آشنا خواهید شد و تکنیک های افزایش سریع و ریشه ای عزت نفس ،غلبه بر ترس ها،خودشناسی و عشق ورزیدن به خود و…. را یاد خواهید گرفت.

تمریناتی ساده و کاربردی که بالای 90 درصد آن را در طی انجام فعالیت های روزمره ی خودتان قرار است انجام دهید(و زمان خاصی را از شما نخواهد گرفت) و 10 درصد باقی مانده را با اختصاص زمانی بین 30-90 دقیقه در روز(بسته به زمانی که دارید)انجام خواهید داد.

یادتان باشد اصل و اساس هدف ما از کار کردن روی خودمان ،لذت بیشتر بردن از زندگی است پس مسیر را سخت نگیرید و من هم در روند طراحی تمرینات ،تمرینات را جوری طراحی کرده ام که با احساس عالی و لذت فراوان بتوانید انها را انجام دهید و به صلح بیشتری با خود برسید،عاشق خود بشوید،ارزشمند بودنتان را درک کنید ، احساس لیاقت و توانمندی کنید و به احساس آرامش و رضایت از زندگی برسید.

در طی 130 دقیقه ی ابتدایی این دوره هرآنچه را که برای تغییر عزت نفستان نیاز داشته باشید یادخواهید گرفت و در باقی زمان آموزش در خصوص جزئیاتی که برای بالا بردن عزت نفستان باید روی آن کار کنید،صحبت خواهد شد.

این دوره شامل :

بیش از 25 ساعت فایل آموزشی تصویری و صوتی در قالب37 جلسه ی آموزشی

3 فایل pdf(دستورالعمل اجرایی،برنامه ی جامع 21 روزه ،لیست سوپرهیروی عزت نفس)

فایل لِبآرت چتر(لِبآرت چیست؟)

فایل های آپدیت

جدول 21 روزه تمرین ها

 

سرمایه گزاری روی خود نوعی از سرمایه گزاری است که علاوه بر ایجاد دستاوردهای بیرونی بسیار برای انسان،وجود انسان را غنی می سازد(ارزشی که با هیچ مبلغ مادی ای قابل ارزشگزاری نیست)